Jullie als leden zijn de beste en meest overtuigende ambassadeurs. Als ieder lid één vriend, familielid of kennis over zou halen lid te worden van Amsterdam Energie zouden we in een mum van tijd verdubbelen. En dat willen we, want met meer leden kunnen de kosten van de geleverde energie naar beneden, zodat we niet alleen de groenste energie coöperatie zijn, maar ook nog de goedkoopste worden. Via OM nieuwe energie kun je ook nog eens 20 euro korting krijgen per persoon die je via je persoonlijke code lid maakt. 

Nou begrijpen wij dat niemand op verkooppraatjes zit te wachten. Dus het moet snel en simpel:

Wat kun je doen? Neem je voor om nog deze week op je werk, op een feestje van vrienden of juist familie, bij je buren of bij een bepaalde andere gelegenheid te vragen aan mensen welke energieleverancier ze hebben. Probeer er vervolgens een over te laten stappen naar Amsterdam Energie. Waarom? 100% groen en duurzaam, 100% eigen baas, gegarandeerd geen winstpakkende aandeelhouders. Gelukt? Klaar. Jij blij en € 20 verdiend, zij blij met een nieuwe leverancier om jaloers op te zijn, wij allemaal blij met een nieuw lid. Win win win, wie is daar niet voor?

Wat je daarnaast kunt doen:

  • Help mee door deze nieuwsbrief te verspreiden,
  • ons te volgen op sociale media,
  • berichten te delen of
  • door zelf actief campagne te voeren. Onze zonnige campagnematerialen in hoge kwaliteit vind je hieronder. Flyers nodig? Laat het ons weten, dan sturen we je er graag een paar op.

Jullie zijn mede-eigenaar van de coöperatie, wat betekent dat jullie het heft in hand hebben om Amsterdam Energie te laten groeien!